Pokoje

Gościom przyjeżdżającym  do Krakowa oferujemy przytulne pokoje, profesjonalną obsługę i przede wszystkim rodzinną atmosferę.

Niepozorni z zewnątrz skrywamy przytulne i kolorowe wnętrza.

“…Oryginalny, nie hotelowy wystrój pokojów – każdy pokój w innej, jednolitej kolorystyce. Wyposażenie – czajnik, herbata, kawa itp, sztućce i naczynia w szafce nocnej, kosmetyki, czysto, schludnie, wentylator, żelazko, deska do prasowania…”

w każdym pokoju znajduje się prywatna łazienka z prysznicem, ręczniki, suszarka do włosów.  Oferujemy telewizję satelitarną i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Doskonale rozumiemy, że podróżowanie z dziećmi to świetna forma tworzenia rodzinnych więzi, która wymagająca niezwykłych zdolności organizacyjnych. Przyjazna obsługa pomogą Wam poczuć się jak w domu.
Przewidujemy bezpłatny pobyt dla dzieci do lat 6-ciu śpiących na obecnych łóżkach oraz dla dzieci do lat    2-ch śpiących na łóżeczkach niemowlęcych.

Gościom przyjeżdżającym w celach wypoczynkowych oferujemy sielankową „mañanę”.
Jednocześnie, Gościom podróżującym w celach biznesowych, zapewniamy natychmiastową i kompleksową pomoc w organizacji pobytu.

Zapewniamy usługi informacji turystycznej, transferów z lotniska, rezerwacji wycieczek.

Do dyspozycji Gości przeznaczamy pokoje dwuosobowe, trzyosobowe, pokój z aneksem kuchennym i pralką oraz pokoje do pojedynczego wykorzystania.

 

Pokój dwuosobowy DOUBLE

Pokój dla dwóch osób lub do pojedynczego wykorzystania   Wyposażenie pokoju: Łóżko małżeńskie Łazienka z prysznicem i WC Suszarka do włosów Ręczniki TV Lodówka Czajnik Sztućce i naczynia Dostęp do internetu

Pokój dwuosobowy TWIN

Pokój dla dwóch osób. Wyposażenie pokoju: Dwa łóżka pojedyncze Łazienka z prysznicem i WC Suszarka do włosów Ręczniki TV Lodówka Czajnik Sztućce i naczynia Dostęp do internetu

Pokój trzyosobowy

Pokój dla trzech osób lub dla dwóch   Wyposażenie pokoju: Łóżko małżeńskie i łóżko pojedyncze Łazienka z prysznicem i WC Suszarka do włosów Ręczniki TV Lodówka Czajnik Sztućce i naczynia Dostęp do internetu  

Pokój z ANEKSEM

Pokój dla dwóch osób z aneksem kuchennym   Wyposażenie pokoju: Łóżko małżeńskie Dostawka Aneks kuchenny Łazienka z prysznicem i WC Suszarka do włosów Ręczniki Pralka TV Kuchenka Lodówka Czajnik Sztućce i naczynia Dostęp do internetu